Adana İftar Çadırı Kurulan Yerler 2017

iftar cadiri 2012Adana İftar Çadırı Kurulan Yerler 2017, Adana iftar çadırları nerede var, adanadaki iftar çadırları adresi, adana iftar çadırları 2017,

Adana iftar çadırları nerede var, Adana’daki iftar çadırlarının adresleri, Adanalılar bu yıl Ramazan Ayını büyük coşkuyla karşıladı öyle ki sokaklardan bile bu durum fazlaca belli oluyor.

Adana’da iftar çadırları her köşede görmek mümkün ancak bunların net olarak adreslerine ihtiyaç duyuyoruz. Adana da ki etrafınızda gördüğünüz iftar çadırlarını bize bu başlık altından yorum olarak yazabilir, ve birkaç kişinin karnının doymasına vesile olup sevap kazanabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda Adana için ; Adana Tren Garı önü ,Seyhan Kültür Merkezi önünde iftar çadırlarının kurulduğunu biliyoruz, buna benzer pek çok yerde binlerce kişi iftar çadırlarında karnını doyurup Müslüman kardeşleri ile birlikte iftarını açmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Adana iftar çadırları nerede 2016

Adana iftar çadırları nerede

Bu yıl 2017 yılında da yine aynı şeyi söylemek mümkün, büyük bir kardeşlik örneği içinde geçecek olan iftar organizasyonlarında sizlerden etrafınızda görmüş olduğunuz çadırların adreslerinin rica ediyoruz.

Böylece sizler de birkaç kişinin karnının doymasına vesile olmuş olabilir, ve sevap kazanabilirsiniz.

İftar çadırının adresini paylaşmak için aşağıda yer alan yorum alanını kullanabilirsiniz.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

6 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Benim mutlaka ihtiyacım var bunu dile getirmek,söylemek çok zor bu bi yana.. tek bir insanım yemek yapmasını bilmiyorum içimden gelmiyorda

  2. Zamanında annem babam vardı! Evimize komşular, akrabalar, arkadaşlar gelirdi gelen gidenin haddi hesabı olmazdı ailem herkese güleryüz gösterir ağırlarlardı evlerinde şimdi ne annem nede babam var herşey tepetaklak!. Şimdi ne soranım var nede gelip gidenim hata bazıları ile dipdibe oturduğumuz halde.. yemek yapamıyorum zaten boğazımdan da zor geçmiyor her ramazan ayında.. eskidendi ramazan ayı çok eskiden güzel; dertsiz tasasız mutluydum!

  3. evet bilgilendirme yapacağız.

  4. adanada bu sene her ilçede iftar çadırı kurulacakmı yine

  5. bugün seyhanda iftar çadırı nerede kurulacak ???

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*