Ankara’da İftar-Ramazan Çadırı Kurulan Yerler 2017

iftar cadiri 2012Ankara’da İftar-Ramazan Çadırı Kurulan Yerler 2017, ankarada iftar çadırı nerede var, ankara iftar çadırları, 

Ankara’da hangi ilçelerde iftar yani ramazan çadırı kurulacak ? Geçtiğimiz yıllarda hergün yüzlerce farklı yerde kurulan iftar çadırları ile Ankaralı’lar iftarlarını açmış, Ramazan’ın bu anlam ve önemini anlatan Oruç’larını bu çadırlarda açmışlardı.

İstanbulda iftar çadırı kurulan yerler sizlere açıkladık, şimdi de Ankara’da iftar çadırı kurulan yerlerden bahsedeceğiz sizlere. Belki bu yazıyı görüp birinin karnının doymasına vesile oluruz.

Ankara’da iftar çadırı nerelerde kurulacak ? Hangi ilçelerde iftar çadırı var ? Vatandaşlar ramazan ayı boyunca bu çadırlarda iftarlarını açabilecek.

Ankara’da iftar çadırı kurulan yerler ?

Aşağıda yer alan bilgiler geçmiş yıllarda iftar çadırı kurulan ve kurulmasını beklediğimiz yerlerdir, 2017 yılı henüz netleşmediği için size fikir vermesi açısından paylaştık.

Hacı Bayram Camisi,
Gençlik Parkı,
Güvenpark,
Gazino otobüs hareket noktası,
Sincan Lale Meydanı,
OSTİM Metro İstasyonu yanı,
Siteler Girişi üst geçit ayağı,
Abidinpaşa Makro Market yanı

Sizlerde etrafınızda yer alan iftar çadırlarını yorum bölümüne yazarak, belki bir kişinin karnının doymasına vesile olabilir sevap kazanabilirsiniz.

Hayırlı Ramazanlar..

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*