• Anasayfa
  • >
  • >
  • Koç Burcu En İyi Hangi Burçla Anlaşır, Hangisiyle Anlaşamaz ?

Koç Burcu En İyi Hangi Burçla Anlaşır, Hangisiyle Anlaşamaz ?

koc burcuKoç burcu hanımları ve beyleri en iyi hangi burçla anlaşır hangisiyle anlaşamaz değerli okurlar bu yazıda sizlere burçlarla ilgili olarak en temel bilgilerden olan burçlar arası uyumdan bahsedeceğim.

Koç burcu en iyi hangi burçla anlaşır, hangisiyle anlaşamaz ? Evlilikleri hangi burçla iyi gider bunların hepsini bu başlık altında görebilirsiniz.

Not : Tüm burçların listesini görmek ve hangi burç hangi burçla daha iyi anlaşır, hangi burçların arası iyidir, hangilerinin kötüdür, hangi burçlar evlenirse evlilik yürümez, hangi burçlar çok iyi anlaşır ve evlilikleri çok iyi gider Tüm Burçların Listesi İçin [ Tıklayın ]

Koç Burcu Hangi Burçla Anlaşır ?

Koç Burcu

Arası çok iyi: Aslan, Yay
İyi: Boğa, İkizler, Kova, Balık
Kötü: Yengeç, Terazi, Oğlak
Ne iyi ne kötü: Başak, Akrep

Koç ile Koç çok iyi dost olurlar. Aşkları bir şova dönüşür.
Koç kadını İkizler erkeğinin tüm hatalarını affeder.
Koç kadını Boğa erkeği nadir ve başarısız.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

30 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Ben de Koc Kadiniyim ve de tüm özeleiklerini tasiyorum Kizlar biz Koclar cok iyiz cok dürüst haksizliga hic ama hic gelemeyen(Bundan dolayi cabuk sinirlenioruz) saf duygulara sahibiz, sevgiye adeta asigiz aciz yani bu Anne, Babasa, Kardes vs vs sevgisi de olabilir( Ilaki Es olmasi gerekmior)Tabiki evlendiginde ayni sevgiyi Esinden bekliorsun ata daha fazlasiniDünya bille Sevgi üzerine kurulmusken …..
    ama bize benzenzeyen baska bir burc göremedim pek bugünekadar bundan dolayi zor bizim baska bir burcla kolay kolay anlasmamiz

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*