2013 Eurovisiona Kim Gidecek, Katılacak ?

Merhaba arkadaşlar her yıl yapılan ve ülkemizin geçmişte iyi başarıları olan müzik dünyasında ismimizi duyurduğumuz bir yarışma olan uluslararası şarkı yarışması eurovision 2013 yılının ilk aylarında yapılcak. 2013 eurovision şarkı yarışmasına kim katılacak henüz bu konuyla ilgili bir bilgi edinmiş değiliz ancak bilgi bize ulaşır ulaşmaz bu sayfadan güncel olarak Eurovision 2013 kim katılacak hakkında yeni haberleri takip edebilirsiniz.

2012 eurovision a Can Bonomo Katılmıştı, ve iyi bir sıralama elde etmiştir, eurovision geçmişimize baktığımızda Hadise yine iyi bir derece elde etmişti, daha öncedenm Sertap Erener ile 1. liği elde etmiştik. Eurovision bizim için adımızı ve kalitemizi uluslararası düzeyde duyurmak şarkılarımızla kendimizi gösterebilmek için çok güzel bir kulvar aslında. Ki bunu çoğu kez farklı sanatçılarımızla başardık.

2013 eurovision şarkı yarışmasına sizce kim katılacak ? Kimin katılmasını isterseniz ? Yorum kısmından hemen yorumunuzu yazabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*