Afyonda Ucuz Pansiyonlar Fiyatları ve Adresleri

Afyonda ucuz pansiyon adresleri, afyon pansiyonları ve adresleri, afyon pansiyon fiyatları ve adresleri, afyonda ucuz pansiyonlar ve adresleri,

Soru:Arkadaşlar Merhabalar öncelikle ben sizden birşey rica edicem, Afyon‘a günü birlik gitmeyi düşünüyordum ancak otobüs parası fazla olduğundan bir gece kalmaya karar verdim o yüzden bana uygun fiyatlı pansiyon ve adresleri ile birlikte fiyatını yazabilir misiniz. Geçen sefer gittiğimde bir otele sormuştum ancak fiyat çok fazla geldi, gecelik 50 TL demişti yine başka bir otel 90 lira fiyat çekti bana afyonda ucuz pansiyon lazım bekliyorum.

Cevap: Yukarıdaki soru bir kullanıcımızın sitemize yazmış olduğu yorumudur değerli okurlar bizlerde bu konuyu araştırdık ve sizlerle buradan paylaşmak istedik.

Afyonda ucuz pansiyonlar ve adreslerini sizler için bulduk.

Afyonda 2 adet pansiyon bulabildik, birtanesi ambaryolu diye tabir edilen caddede Buket Pansiyon, diğeri ise çarşıdan biraz daha ileride imaret tarafında Sabır Pansiyon‘ dur.

İkisinin de fiyatları uygundur, 2012 yılı fiyatı ikisinin de 15 TL dir.
Umarım işinize yaramıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Sormak istediklerinizi alt kısımdan yorum yazarak sorabilirsiniz.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

7 Kişi Yorum Yazdı.

  1. nısanlım ıle kalabılıcegım pansıyon warmı ? bana yardımcı olabılırsenız cok memnun kalırım

  2. arkadaşlar sabır pansiyonun temizlik yönünden çok dikkat edilen bir yer gerçekten huzur bulabileceğiniz yer

  3. bana bunlarn telefonunu vereblr msn

  4. Efe Bey bulduysanız bana da yardımcı olur musunuz.

  5. Efe bey bende arıyorum daibir yer bulabildiniz mi.

  6. afyonda kız erkek karışık pansiyon bildiğim yer yok, otel olabilir, onun dışında gazlıgöl civarında gecelik 100 liraya ev bulabilirsin.

  7. kız arkadaşımla gidebileceğim uygun bir pansiyon arıyorum.afyona yabancı olduğum için hiç bir yeri bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*