Ankara Ülker Fabrikası iş başvurusu

ülker

ülker

Ülkemizdeki önemli gıda üretici firmalarından birisi olan ve pazarda büyük bir paya sahip olan Ülker’in Ankara’daki firmasında iş başvurusunda bulunmak için gerekli olan bilgileri ve nereye nasıl başvuru yapmak gerektiği konusunda sizleri bu sayfadan bilgilendirmek istedim.

Ülker firması Yıldız holding bünyesindeki bir şirket olduğundan iş başvuruları yildizkariyer.com adresinden yapılmaktadır, bu siteye girerek kendinize uygun bir özgeçmiş oluşturup açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Ülker Ankara Fabrikası iş ilanları ve yıldız holding bünyesinde yer alan diğer şirketlerin iş başvurularına yildizkariyer.com adresinden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Ülker Ankara Fabrikası Haritada

Ülker’in Ankara Fabrikasına Nasıl Gidilir ?

Fabrikaya ulaşmak için Ankara şehir merkezinden Çankırı levhası yada Havaalanı levhalarını takip edin, Çankırı’ya doğru dönülen bir levha var havalimanına yaklaşık olarak 5-10 km kala dönünce hemen sağ tarafta ülker shop var oraları fabrikanın olduğu yer, merkezden gelirken çankırı tabelasını takip etmeniz ve çankırı yol ayrımına gelince işte tamda orasıdır.

Havalimanı yolu üstünde yani kısacası.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Kişi Yorum Yazdı.

  1. slm ben ankaradan osman bilgen paketlemede iş başvurusu için rahasız etmiştim 8 ay işsizim evim kira sizden iş istiyorum

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*