APUS Silme, Apusu Telefondan Nasıl Kaldırabilirim ?

apusTelefonuna Apus programını yükleyenler için buradan nasıl telefondan bu uygulamayı kaldırabilecekleri ile ilgili bilgiler vermek istedim, malumunuz bu program ilk başlarda iyi gibi geliyor kullanışı güzel ancak bir süre sonra insan sıkılıyor ve telefondan silmek istediği zaman birkaç saat telefondan bu uygulamayı silmek ile uğraşabiliyor.

Apus programını telefondan silmek için yapılması gereken işlemleri sizlere buradan sırasıyla anlatacağım. Eğer sizler de bu sorunla karşı karşıyaysanız ve APUS programını telefonunuzdan kaldıramıyorsanız şu adımları uygulayın.

Ayalar > Güvenlik > Cihaz Yöneticisi

bölümüne girin, Orada Apus ‘daki tiki kaldırın ve Android Cihaz Yöneticisi’ne tik koyun.

Ardından Google Playstore’a girin, ve Apus yazarak arama yapın, uyglama telefonunuzda yüklü olduğu için Uygulamayı kaldır şeklinde bir ifade çıkması gerek, tıklayın ve telefonunuzdan kaldırın.

Eğer uygulamayı kaldır yerine Uygulamayı devre dışı bırak şeklinde bir ibare varsa, yukarıda yazdığım Cihaz yöneticisi bölümünden Apus’daki tiki kaldırmamışsınız demektir.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

8 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Biri bana yardimci olabilir mi lütfen bu Uyuz programi nasil silerim yazdiklarinizi denedim ama bir turlu olmuyor acaba samsung a7 ler de farkli birsey mi var

  2. ben arkadaşın dediği gibi yapdım kaldırdım aslında böyle uygulamalar zararlı yüklemeden önce iyie araşdırmak lazım

  3. saol oldu teşekür ederiz

  4. Teşekürler işe yaradı

  5. Farkli bi rom atın telefona düzelir, bunun icin farkli sitelerde telefon marka modeline uygun custom romlar var

  6. dediklerinizi yaptım olmadı. hatta telefonculara gittim hard format attılar yine silinmedi. garantiye yolladım onlar bile silemedi ne yapmalıyım bu Allahın belası uygulamayı kaldırmak için. hiçbirşey işe yaramıyor lütfen yardım edin

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*