• Anasayfa
  • >
  • >
  • Assassin’s Creed 4 Hataları Çözümleri 2013-2014

Assassin’s Creed 4 Hataları Çözümleri 2013-2014

Assassins Creed 4 Black FlagsAssassin’s Creed 4 Oyunu nezaman çıkacak ? şuan ençok merak edilen konular arasında Assassin’s Creed 4 çıkış tarihi 2013, bu başlık altında oyunla ilgili önemli tüm konuları inceleyebilir ve sistem gereksinimlerinden çıkış tarihine gameplay, oynanış demo videosunu bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed 4 oyunu 2013 yılı içinde çıkacağı resmi olarak duyurulmuştu ancak tarihi belli değildi, son alınan bilgiye göre oyunla ilgili görseller paylaşıldı ve oyunseverler şimdi bu görseller doğrultusunda Assassin’s Creed 4 black flag oyunu bekleyişi bir hayli heyecan kazandı.

Assassin’s Creed 4: Black Flags oyunu mart ayının başında resmi olarak duyurulacak, oyunun piyasaya çıkacağı tarih henüz netlik kazanmasa da ;
Ekim 2013 ile Mart 2014 arasında olacağı tahmin ediliyor.

assasins creed 4 black flag

Assassin’s Creed 4 Nezaman Çıkacak, Çıkış Tarihi

2013 Ekim ayı ile 2014 Mart ayı arasında çıkacağı tahmin edilen Assassin’s Creed 4: black flag oyunu henüz çıkacağı tarih netlik kazanmadı oyunla ilgili detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde buradan bulabilirsiniz.

Assassin’s Creed 4 oyunu pc sürümü ; Xbox 360, PS3 ve Wii U konsolları için geleceği söyleniyor. Oyun hakkında net bilgiler mart ayının ilk haftası belli olacak.

Soru Sormak yada Düşüncenizi yazmak için [ Tıklayın ]

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. uygulamaya girdiğimde usplay diye bi hata veriyor acil yardım

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*