Atv Harry yarışması başvuru yap formu doldur

Atv ekranlarında yeni başlayacak olan Harry yarışması hakkında öncelikle biraz bahsetmek istiyorum, Harry kelime yarışmasında her gece 5 yarışmacı karşı karşıya gelerek bölünmüşve karıştırılmış kelimeleri en hızlı cevap veren oyunda bir adım öne geçiyor.

Harry Yarışmanın adından da anlaşılacağı gibi Harry ingilizce de hızlı anlamına geliyor, kelimeleri en hızlı kim cevaplarsa kim doğru olanı bulursa o kazanacak.

Yarışmacıların oyunda kazandıkları para ile şanslarını satın almaları gerekecek, tüm bölümler sona erdiğinde sadece bir yarışmacı final oynayacak ve finalde yarışmacı zamana karşı yarışacak.

Heyecanlı ve macera dolu bir yarışma programı olan harry yakın zaman içinde atv ekranlarında olacak, harry yarışması başvuru formu yazının devamındadır, başvuru yapabilirsiniz.

Yarışma kısa zaman içinde atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak yarışmaya başvuru yapacağınız linki yazının devamından bulabilirsiniz.

Harry Başvuru Formu Doldur

Harry hakkında yorum yaz

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Selam ben sizin programı cok begendim ve katılmak istiyorum .

  2. Yarışmaya katılmak için bence herkezi almıyorlar aylardır kim milyoner olmak ister yarışması ve kelime oyunu yarışması için başvuru yapıyorum, ailede hepimiz ayrı ayrı başvuru yaptık hiçbişey çıkmadı başka bir yolu mu var acaba yada bizde şans mı yok : ))

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*