Avea Faturalı Öğretmen / Eğitimci Tarifesi Kalan Dakika Sorgulama

aveaAvea Faturalı Öğretmen / Eğitimci Tarifesi Kalan Dakika Sorgulama, nasıl yapılır,

Avea’lı olan eğitimciler için kalan dakikalarınızı sorgulamak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgiler doğrultusunda sorgulama yapabilirsiniz. Bu sayfada yer alan veriler, avea.com.tr’den yani avea nın resmi web adresinden alınmıştır. Avea bu bilgilerde değişiklik yapmış olabilir, en son güncel bilgiler ile ilgili bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avea Faturalı eğitimci tarifesi kalan dakikaları sorgulama işlemi nasıl yapılır ? Avea şuan aylık 35 TL karşılığında her yöne 800 dk, sabit hatlara 800 dk, tarife içi sınırsız, meb tarifesi ile konuşmalarda sınırsız olmak üzere oldukça avantajlı bir paketi eğitimci öğretmenlerimize sunuyor.

Sizler de bu kampanyadan yararlanıyorsanız, kalan dakikalarınızı sorgulamak için ;

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*