• Anasayfa
  • >
  • >
  • Baz istasyonu nereye şikayet edilir, şikayet etme dilekçesi

Baz istasyonu nereye şikayet edilir, şikayet etme dilekçesi

Hayatımızda yaşamımızı kolaylaştıran en gerekli eşyalardan birisi olan telefonlarımız malesef baz istasyonları ile aslında şehir içlerinde hayatı bir bakıma yaydığı elektronlarla zorlaştırmaktadır.

Her güzel şeyin bir kusuru olur lafı aslında tam bu olaya göre, telefon çok iyi tamam ama baz istasyonları da bir okadar tedirgin edici, şimdi sizlere bu yazıda evinizin yakınında yada farklı yerde olan baz istasyonu şikayet etme dilekçesi hakkında bilgi vermek istiyorum.

Gsm Baz istasyonu dava dilekçesini yazının devamında bulabilirsiniz.

Baz istasyonu yaydığı elektromanyetik dalgalarla insan sağlığını tehdit eden insan sağlığı için son derece zararlıdır.

Baz istasyonu şikayet dilekçesi yazının devamındadır.

Baz istasyonu şikayet dilekçesi İndir

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

31 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Esenler mimar sinan Mahallesinde evimin yanindaki binada baz istasyonu bulunmakta…sağlığımızla oynayan bu baz istasyonunun kaldirilmasini rica ediyorum.

  2. ben yakapınar mahallesi muhtarıyım yakapınar postanesi arkasına türk telekom baz istasyonu yapıyor mahale sakinlerim yapılmasını istemiyor çünkü su arıtma tesisinin çıkartıgı piskokuyu tenefüs ederken baz istasyonununda yayacgı radasyonuda kaldıramayacagız baz istasyonunun derhal durdurulmasını sayın yetkililerden saygılarımla arz ederim yakapınar mahallesi muhtarı osman gazi akkuzu

  3. Bizimde mahalemize baz istasyonu koymuş lar varilicinde biz bilmiyoruki ben de sara asdasiyim rühsal olarak etkileniyorum nulur kaldirilmasinda yardimci olurmusunuz saglimiz dehdit eden seyin kalkmasini isdiyoz saygilarica ederem afyondan yazdiyon nolur yardimcilorsaniz sevinirim

  4. Bizim de mahallede var baz istasyonu ne yapmalıyım lütfen lütfen yardımcı olun

  5. Bir sonuç akabildinizmi

  6. Bulgurlu mahallesi, şura sok. sokağın girişinde en üst katında baz istasyonu kurulmuş ve baca şekli verilmiş. fotoğrafları elimizde mevcuttur. Mahalle sakinleri olarak insan sağlına zarar verdiği için kaldırılması rica ediyoruz. hemen karşısında okul olması çocuklar için büyük tehlike arz ediyor. İlgilenmenizi önemle rica ediyorum.

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*