• Anasayfa
  • >
  • >
  • Dead Space 3 En düşük Grafik Ayarında Low da Bile Kasıyor Çözümü Nedir ?

Dead Space 3 En düşük Grafik Ayarında Low da Bile Kasıyor Çözümü Nedir ?

dead space 3Soru :

Oyunu Yükledim . Kasıyor . 1280×1024 [wide] Ayarlarda Oynuyoum Bütün Ayarlar Low Ama Azıcık Kasıyor. Bu kasma olayınnı çözümü nedir enkısa zamanda çözümü bekliyorum teşekkür ederim.

Cevaplandı 

Dead space 3 oyunu low da bile kasıyor demişsiniz hocam, şimdi ekran kartıyla ilgili bu biliyorsunuz ki, düşük bir ekran kartınız varsa kasması muhtemeldir, ancak bazı yerlerinde ve bazı bölümlerde kasıyorsa bu çözülebilir, fakat ekran kartınızın, özellikleri düşükse kasma olayına çözüm bulmak zordur ekran kartını değiştirmekten başka çözüm yolu yoktur bu işin.

Çünkü yeni nesil oyunlar, sürekli kullanıcıları donanım değiştirmeye itibir, böylece aslında sektör canlı tutuluyor, adamlar bir oyun çıkartıyor ekran kartı, ram, işlemci değiştirmek gerekiyor.

Yani diyeceğim şu ki hocam, bazı bölgelerde kasıyorsa düzelir ama kasıyor demişsiniz sadece, nasıl kastığı konusunda daha detaylı bilgi verirseniz bizim ona göre inceleme şansımız olur.

Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Dead Space 3′ de her türlü Aldığınız hataları bize yazmak için [ Tıklayın ]

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Kişi Yorum Yazdı.

  1. ps3 alın hayatı yasayın 😀

  2. bende bu kasma aşırı derecede oluyor. her 5 saniyede bir donup kalıyor ,oyundan bile alt+F4 ile çıkıyorum. diğer oyunları 1360×80 çok kolay oynarken bunda oynayamıyorum . lütfen bir yardım .

  3. abinin dediği gi bendede kasıyor bide oyunun sesleri ikili ve bozuk çıkıyor cevabı söyliye bilirmisiniz bu arada simdiden tesekürler

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*