Dokuzlu Çay Kullanlar Yorumları, Şikayet, Faydaları

Dokuzlu Çay’ı kullananlar kilo verdiğini iddia ediyor kendim kullanmadım işe yarıyor mu yaramıyor mu sizlerden gelen yorumlar neticesinde buradan kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim.

Dokuzlu çay öyle ki her yerde reklamları dönüyor, Saba Tümer in show tv deki programına çıkmıştı ondan sonra patladı zaten heryerde reklamları dönmeye başladı.

Saba Tümer in programında o dakikaları yazının devamında bulabilirsiniz. “Dokuzlu çay” olarak bilinen bu karışım ile oturduğunuz yerden kilolardan kurtulmak vaad ediliyor, internette bu dokuzlu çay hakkında küçük bir araştırma yaptım, söylenenlere inanamadım oturduğunuz yerden kilo verin falan yazıyor ilginç geldi doğrusu, burada veya o sitelerde yazanlara değil de sizlerden gelecek ciddi anlamda kullanan arkadaşların yorumlarına inanalım, bize kullanan arkadaşların yorumları yön versin. Merakla bekliyoruz.
Dokuzlu çay hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı yazmak için tıklayın.

Saba Tümer’in programına 9lu çay hazırlanışı

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. merhaba bir hafta oldu 9lu çayı kullanalı diyetisyene de gidiyorum dikkat ediyorum yediklerime ama bir değişiklik yok sabah akşam içiyorum

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*