• Anasayfa
  • >
  • >
  • Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları İndir 2015

Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları İndir 2015

ehliyet sınav soruları cevapları 2015

ehliyet sınav soruları cevapları 2015

Ehliyet sınavına girecek olan adaylar için sınav sorularının zorluk derecesini ve kapsamlarını az çok kestirebilmeleri adına öğrenciler geçmiş sınavlarda sorulan soruları çözmeleri sınavda başarı durumunu dağrudan etkileyecektir.

Ehliyet sınavında adaylar, geçmiş yıllarda çıkmış olan sınav sorularını birkez olsun göz atmalı ve sınav sorularına aşina olmalıdır.

Ehliyet sınav soruları bu nedenle öğrencilerin gelecekteki sınavlarına ışık tutması adına büyük önem taşımaktadır. Ehliyet sınavında adayların her bir bölümden en az 70 puan ve üzeri alması gerekmektedir, 70 puandan daha düşük alan adaylar tekrar sınava alınmaktadır.

Ehliyet sınavı son zamanlarda özellikle uygulama kısmında yenilikler getirilmiş ve adayların ehliyet alabilmeleri daha da zorlanmıştır.

Adaylar uygulama sınavı esnasında paralel park etme, yokuş yukarı araç hareket ettirme gibi zorluk derecesi yüksek bölümler sınava eklemiştir.

Bu gibi yapılan yenilikler adaylar için zor olarak nitelendirilse de, ehliyet almayı hak eden kişilerin araç kullanma ile ilgili bilgisini ve donanımını üst seviyeye taşıdığı da aşikar.

Ehliyet Sınav Soruları Cevapları 2015

Ocak 2015 Ehliyet Sınav Soruları Cevapları İndir
A Sınıfı
B Sınıfı
CDE Sınıfı
Yeni Müfredat

Mart 2015 Ehliyet Sınav Soruları Cevapları İndir
A Sınıfı
B Sınıfı
CDE Sınıfı
Yeni Müfredat

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: 
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*