• Anasayfa
 • >
 • >
 • Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıyanlara 400-450 TL Hediye Kampanyası Detayları Şartları

Emekli Maaşını Denizbank’a Taşıyanlara 400-450 TL Hediye Kampanyası Detayları Şartları

denizbankEmekli Maaşını , Aylığını Denizbank’a Taşıyanlara 400-450 TL Hediye Kampanyası Detayları Şartları hakkında kısa bilgiler, emekli aylığını denizbanka taşıyınca 400 tl kazanma şansı, denizbankdan emekliye 400 tl hediye kampanyası,

Denizbank’dan kaymak gibi bir kampanya, emekli maaşını denizbank‘dan almaya başlayanlar yani emekli maaşını denizbank aracılığı ile almak istiyorum şeklinde emekli aylığını denizbanka taşıyanlara tam tamına 400 TL hediye ayrıca fastplay uygulamasını indirip, akıllı telefonundan kayıt olanlara da artı 50 TL hediye yani toplamda 450 TL hediye TL kazanma şansı emeklileri bekliyor.

Kampanya detayları ile ilgili geniş bilgi yazının devamından bulabilirsiniz, ve sormak istediklerinizi merak ettiklerinizi denizbank müşteri hizmetlerini arayarak veya denizbank şubelerine giderek sorabilirsiniz.

Ayrıca aklınıza takılanlar ile ilgili sormak istediklerinizi ve diğer emeklilerle paylaşmak için sayfanın alt kısmından yorum yazabilirsiniz.

Denizbank Emeklilere 450 TL Hediye Kampanya Detayları

 

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 22/01/2014 – 28/02/2014 arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından 01/05/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/05/2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
 • Kampanya öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emekliler, 01/05/2014 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödülden yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına 400 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Ödül kazanan bu emeklinin ayrıca fastPay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda ise fastPay cüzdanına ek 50 TL daha ödül yatırılacaktır.
 • Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabilecektir.
 • Mevcutta Emekli Maaşını DenizBank’tan alan veya bu kampanya öncesinde düzenlenen emekli maaş aktarım kampanyalarından birine başvurmuş olan emekliler bu kampanya kapsamında dahil edilemeyecektir.
 • Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl (36 ay) DenizBank aracılığı ile alması gerekmektedir.
 • Belirtilen süreden önce müşterinin herhangi bir sebeple maaşını farklı kuruma taşıması, maaşının herhangi bir nedenle kurum tarafından kesilmesi veya acil nakit ihtiyaçları için açılacak olan Kurtaran Hesabını kapatması durumunda yazılı bildirime gerek kalmaksızın verilen nakit ödül tutarı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan ve ödül kazanan emekli müşterilere toplam ödül tutarı ile sınırlı olmak üzere ayrı bir kurtaran hesap limiti (Proje KMH) tahsis edilecektir. Söz konusu bu limit sadece emeklinin beyanını yerine getirmemesi durumunda verilen ödülün geri alınması aşamasında kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde kurtaran hesap tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere kurtaran hesap açma, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.
YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: 
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

 1. güzel bir uygulama herkes faydalansın derim

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*