• Anasayfa
  • >
  • >
  • Fen Liselerine Nakil İçin Kontenjan Sorgulama, Öğrenme 2013-2014

Fen Liselerine Nakil İçin Kontenjan Sorgulama, Öğrenme 2013-2014

mebFen Liselerine Nakil İçin Kontenjan durumu Sorgulama, Öğrenme ,2013-2014, Fen liseleri taban puan sorgulama, Fen liselerine geçiş için boşluk durumunu öğrenme, meb fen liseleri taban puanlarını öğrenme,

Merhaba sevgili öğrenciler ve veliler şimdi bu yazıda sizlere Fen liselerine ve puan ile öğrenci alımı yapan okulların taban puanlarını ve kontenjan durumunu nasıl öğrenirim sorusunun cevabını vermek istiyoruz değerli okurlar.

Öncelikle Fen liselerine nakil için gidebileceğiniz okulun yani bölgenizdeki okulun boşluk kontenjan ve en düşük taban puanını sorgulamanız için MEB nin resmi web adresinden sorgulama yapmak için gerekli olan link’i yazının devamından bulabilirsiniz.

Fen liselerine nakil işlemi için yapmanız gerekenlerin başında kontenjan durumu öğrenmek ile taban puan bilgisine ulaşmaktır, aksi halde bu okullar puan ile öğrenci alımı yapmaktadır.

Nakil işlemleriniz için 2013-2014 yılı Fen liseleri taban puanları ve kontenjan durumunu sorgulamak, öğrenmek için [ Tıklayın]

Fen Liselerine Nakil Hakkında Soru Sormak için [ Tıklayın ]

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Merhaba,kontenjanı olan yerlere taban puanından 5_6 puan düşük puanlılar başvuruda bulunamaz diye kesin bir yargı var mıdır? Başvuruda bulunmamızı önerir misiniz?

  2. Merhaba,kontenjanı olan yerlere taban puanından 5_6 puan düşük puanlılar başvuruda bulunamaz diye kesin bir yargı var mıdır? Başvuruda bulunmamızı önerir misiniz?

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*