Hadise Kimdir ?, Biyografisi, Nereli, Sevgilisi, Fotoğrafları

hadisenin fotoğrafları

Hadise Kimdir ? Kaç Yaşında, Nereli, Sevgilisi, Fotoğrafları, hadiseye nasıl ulaşırım, hadise iletişim bilgileri, telefon numarası, hadise kaç yaşında ünlü olmuştur,

Hadise, güzelliği ile, sesiyle, davranışları ile ekranların sevilen isimlerinden olan Hadise Kimdir ? Nerelidir ? Nerede doğmuştur ? Kaç yaşındadır, evlendi mi, gibi klasik soruların cevaplarını ve güzel sanatçının fotoğraflarını bu başlık altından bulabilirsiniz.

Hadise, herkesin sevdiği bir isim olan hadise şu zamanlar (2013) O Ses Türkiye programında jüri üyeliği yapmaktadır. Hadise aynı zamanda müzik çalışmalarına da devam etmektedir.

Güzel sanatçı hakkında detaylı bilgiye bu başlıktan bulabilirsiniz.

Hadise Kaç Yaşında

22 Ekim 1985 tarihinde doğdu.

Hadise Doğum Yeri

Belçika’nın Flaman Bölgesi’nde yer alan Anvers ilindeki Mol kasabasında doğup büyüdü.

Hadise Kimdir ? Hayatı

Hadisenin küçüklüğü Benimyazim.com Belçika’da geçti, 2003 yılında katıldığı bir yarışmada sesini duyuran hadise, bazı firmalardan albüm teklifi aldı, 2004 yılında ilk single şarkısı olan sweat’ı çıkardı.

2005 yılında ilk stüdyo albümünü yayımladı. Albümdeki “Stir Me Up”, “Milk Chocolate Girl”, “Ain’t No Love Lost” ve “Bad Boy” şarkılarını Benimyazim.com single olarak da satışa sundu. Bu şarkılardan “Stir Me Up” sayesinde, adı Türk basınında yer aldı. 2008’de ikinci stüdyo albümü Hadise’yi yayımladı. Albümde yer alan “Deli Oğlan” şarkısının sözlerini Sezen Aksu’dan aldı. Aynı yılın son aylarında, kendisinin 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edeceği Benimyazim.com açıklandı. 31 Aralık 2008’de Eurovision için hazırladığı “Düm Tek Tek” şarkısını tanıttı.

16 Mayıs 2009’da Moskova’da düzenlenen yarışmayı dördüncü olarak tamamladı. Aynı ay içinde üçüncü stüdyo albümü Fast Life’ı piyasaya sürdü. Haziran 2009’da dördüncü stüdyo albümü Kahraman’ı yayımladı. Albümdeki “Evlenmeliyiz” ve “Kahraman” şarkılarını kliplendirdi. Nisan 2011’de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?’i piyasaya sürdü. Mayıs 2012’de “Biz Burdayız” şarkısını single olarak satışa sundu.
Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé’den ilham aldığını ifade eden Hadise, Benimyazim.com O Ses Türkiye yarışmasının 2011-13 yıllarındaki programlarında jüri olarak yer almıştır. Ödülleri arasında bir Altın Kelebek Ödülü ve üç TMF Ödülü bulunmaktadır.

Hadise’nin Ailesi

hadisenin annesi

hadisenin annesi

hadisenin babası

hadisenin babası

hadisenin erkek ve kız kardeşi

hadisenin erkek ve kız kardeşi

Hadise’nin Fotoğrafları

hadise fotoğraf

hadise fotoğraf

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

12 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Hadise hanım bana yardımcı olabilir mısınız sizlerle konuşmak istiyorum

  2. hadise abla senin hayranınımmmmm

  3. hadise seni çok seviyoruz

  4. Hadiseyi çook görmek isityorum telefon numarasını almak konuşmak istiyorum onu çook seviyorum <3 <3 <3

  5. bende sen’ begen’yomhad’se

  6. Seni çok ama begeniyorum

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*