İzlenen videoyu indirme programı İDM indir

İzlenen videoyu indirme programı, İzlediğin videoyu indirme programı , youtube dan izlenen videoyu indirme programı, videoyu izlerken indirme, video indiren program indir,

Bu yazımda sizlerle internette dolaşırken izlediğimiz videoları nasıl indirebileceğimizi anlatmak istiyorum, dilerseniz internette dolaşırken izlediğiniz ve beğendiğiniz videoları kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilir ve bu videoları daha sonra internete girmenize gerek kalmadan izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

İzlenen videoyu indirme programı son zamanlarda çok revaçta olan bir program, “İDM” adındaki bu 4,5 mb lık küçük program çok büyük işler başarıyor, ve tavsiye edebileceğim bir program.

Peki bu programın alternatifi yokmu ? diyecek olursanız var elbette ancak içlerinde en popüler en kullanışlı ençok bilinen ve kullanılan bu program, kime sorarsanız kolaylıkla destek alabileceğiniz herkes tarafından bilinen bir program diğer adı ile internet download manager adındaki İDM programını bilgisayarınızdan eksik etmeyin.

Programı beğenmezseniz bilgisayarınızdan kaldırmak da son derece kolaydır, yapamadığınız yer olursa bu sayfadan bizden destek alabilirsiniz.

Soru Sormak İçin Tıklayın.

İnternet Download Manager (İDM) İndir

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Program inmiyor.

  2. program inmiyor

  3. Murat Gül -Güldüm 🙂

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*