izmir S Plaka Fiyatları 2017

izmir s plaka ihalesi

izmir s plaka ihalesi

“s plaka izmir” içinde servis işletmeciliği yapmak isteyen araçlara uygulanan sistemdir, izmir içi s plaka fiyatları son dönemde artış gösterdi, birkaç yıla kadar 50 bin civarı olan plakalar şu günlerde (2017) 200 bin tl civarında dolaşıyor.

İzmir içinde servis işletmeciliği yapmak istiyorsanız mutlaka bu s plakaya sahip olmanız gerekiyor, s plaka olmadan servis işletmeciliği yapmanız durumunda kaçak olarak görünür ve büyük cezalara ortam hazırlamış olursunuz.

Siz değerli servis işletmeciliği yapanlar s plaka fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz sizlerin yorumları bizler için çok değerlidir, buraya tıklayarak yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

571 Kişi Yorum Yazdı.

1 21 22 23
  1. Arkadaşlar izmir büyük şehir belediyesi 260 000 ve 300 000 arsasında ihale usuli ile sattılar sizce fiyat ne olmalı

  2. S plaka arıyorum

  3. ÖZEL ARACIMDA SATILIK S PLAKAM VAR ARAÇSIZ (( 35 S 4669 )) 50.OOO TL…,, ISTEYEN ARAYABILIR

  4. Slm. 2 yıl önce 35 bin 40 TL olan s plakalar. 02.03.2016 da şu an 275 bin 330 bin TL arası.servis işi yaşamlarında çoğunun bildiği gibi İzmirde bu işi rand’a dönüştüren … ve benzeri şirketlerdir. Bu vatandaşı sümürmekten başka bir değildir.olması gereken bu işi isteyen her vatandaş araç alıp yapma hakkına sahip olması gerekir.

  5. izmir de bu yıl s plaka fiyatları adeta uçtu, yani arkadaşlar bu iş nasıl oldu da 2 yılda yüzde yüz katlandı bu duruma geldi, ben bu işi yapmak istiyorum uzun zamandır araştırıyorum, 2 yıldan beri kafamda var ilk iş fikri aklıma geldiğinde 90 bin tl civarındaydı plaka fiyatları ancak düşünüyordum acaba girsemmi diye, şimdi 200 bin civarında, şaka gibi yani alsaydım yüzde yüz kara geçecektim salaklık edip almadık ozaman bir plaka şimdi artık şu saatten sonra bu işe giremem doğrusu. Sizce plakaların düşme ihtimali nedir?

  6. Nerde 60~70 bin komisyoncular veya direk satanlar 250.000 tl istiyor bu iş firsatciliga döndü işi kendisi yapmayana pilaka verilmemesi gerek tatirim icin alip isi yapacak olana firsat vermiyorlar büyükşehir belediyesi hakli ucuza verince firsatcilar açıkta kaliyor.

  7. oncelıkle bu ısı nalım satımını yapanlar fıyat yazıp altına 2 sene kıra vermemek kaydıyla denılıyor satmamak ıcın mı yoksa rakam gozuksun dusuk zanedılsın ben toplarım ı mı oynuyorlar satılıkları arıyorum 250 nın altına satan lar hatta 170 yazan var aradım acmadı ınadına radım sattık sılmeyı unuttuk dedıler 220 yazanı aradım ılgılenmedı bıle benım plakam gercekten satılık 285 000 tl ıstıyen varsa hazıranda okul kapanınca gelsın satısı alsın plaka satan sıtelerden fıyattan benı bulursunuz butun arkadaslarıma kazasız belasız hayırlı ısler dılıyorum

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*