İzmir Yerel seçim sonuçları 30 Mart 2014

İzmir belediye başkanı kim, izmir belediye başkanı hangi partiden, izmir 30 mart yerel seçim sonuçları, partilerin oy oranları, ak parti kaç oy aldı, chp 30 mart izmir oy oranları, mhp izmir oy oranları,

İzmir Yerel seçim sonuçları ile ilgili detaylı bilgi bu başlık altından bulabilirsiniz değerli okurlar, 30 mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçim sonuçları tüm partiler tarafından birhayli hareketli geçiyor, seçim çalışmaları ile ilgili olarak yapılan farklı çalışmalar var.

İzmir belediye başkanı kim olacak ? CHP ile Aziz Kocaoğlu başarılı giden siyaset hayatına devam mı edecek  ? İzmir büyük ihtimalle yine CHP diyecek, diğer partiler süpriz yapabilecek mi ? Son sürat giden Seçim çalışmaları bakalım nasıl sonuçlar verecek, 30 mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerden sonra detaylı olarak partilerin oy oranlarını hangi partinin kaç oy aldığını buradan sizlerle paylaşacağız.

30 mart 2014 tarihinde bu çalışmaların sonuçları teker teker belli olacak, bizde bu sayfadan sizlere İzmir yerel seçim sonuçları 30 mart 2014 hakkında geniş ve detaylı bilgiye sizlerle paylaşacağız.

 

[ Tüm İllerin Yerel Seçim Sonuçları 30 Mart 2014 ]

yerel seçim 2014

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*