Kanaltürk Neşter Programı İletişim Bilgileri

nesterKanaltürk ekranlarında çarşamba akşamı canlı yayınla ekranlara gelen Neşter programı her hafta çok özel konukları ve konularıyla neşter programı gündeme dair birçok önemli konuları çok önemli konuklarıyla ele alıyor.
Neşter programı iletişim bilgileri ve telefon numarasını aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neşter programı Mehmet Aydın ın, sunumuyla birçok önemli konuları gündeme getiren ve gündem yaratan çok önemli soru ve sorunlara neşter vuran bir program.

Neşter programı her çarşamba kanaltürk ekranlarında canlı olarak ekrana geliyor.

İletişim Telefon numarası :
0212 275 30 55
0212 355 85 00

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Kişi Yorum Yazdı.

  1. adım yasin ün bursa inegölde oturuyorum ses sanatcısıyım sesimi herkeze duyarmak istiyorum bu yüzden bu kanalla başvuru yaptım numaran

  2. hitit ayaştan ayrılmak istiyorum ne yapmalıyım

  3. Bir dönem part time olarak ( firma ile gönderilerek) ssk sız çalışıyordum. Bu dönem de çalıştığım işyerin de kaza sonucu bileğimi kırdım ve 29 gün rapor aldım.Bu dönemde de hiçbir şekilde çalışamadım ve şimdi aradan 11 ay geçti.Bu firmayı ssk mı yapmadı diye işçi mahkemesine versem davam nasıl sonuçlanabilir yada davam dikkate alınıp herhangi bir ödeme alabilirmiyim?

  4. Iyi akşamlar. Annem 50 yaşında. 1134 gün primi var. Şuan sigortalı olarak çalışıyor. 2 çocuk sahibi. Iki çocuk arası 3.5 yıl. Yeni kanuna göre annem nasıl emekli olabilir?

  5. memur işçi eşitlenecek sözü vardı doğum yapan memura verilen 2 yıllık ücretsiz izin işçiye de verilecek mi?

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*