Konya C Plaka İhalesi Yapılacak Mı ?

s plakaKonya c plaka fiyatları, c plaka ihalesi nezaman yapılacak, konya c plaka ihale nezaman yapılır,

Soru : Konya C plaka ihalesi yapılacakmı ? Konya’da servis işletmeciliği yapan arkadaşlar bu konuda bana fikir verirlerse sevinirim, plaka almak mı mantıklı yoksa ihaleye girmek mi ?

Plaka temin etmek için neler yapılmalı nerelere başvuru yapılmalıdır ? bu konuyla alakalı olarak konyada servis işi yapan arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.

Konya c plaka fiyatları ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum değerli arkadaşlar.

Konya c plaka ile ilgili arama yaptığımda ocak ayına ait belediyenin 30 adet plakayı tescilli 30 yıllığına kiraya verecek başlıklı bir haber görüyorum.

Bu haber nedir ne değildir ? konuyla ilgilenenlerin yorumlarını bekliyorum.

Cevap :

İlgili Haber aşağıdadır.

İHALE 27 OCAK TARİHİNDE YAPILACAK

27 Ocak 2014 Pazartesi günü yapılacak ihale ile kiraya verilecek olan 30 adet C plaka için müracaatların başladığını söyleyen yetkililer, “2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35 (c) maddesi ve ihale şartnamesi dahilinde açık artırma usulü ihaleye verilecek olan plakaların 30 yıl müddetle kiralanacaktır” dedi.

C plaka ihalesine katılmak isteyenlerin ihale tarihi olan 27 Ocak 2014 Pazartesi gününden bir gün öncesine kadar istenen belgeleri Belediye Ulaşım trafik Sinyalizasyon Şube Müdürlüğüne vermelerini gerektiği de ayrıca ifade edildi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*