Kuzey Güney Ferhat Öldü Mü? Ferhatı Kim Vurdu ?

Kuzey güney dizisi ferhat ölecek mi, kuzey güney 31 ekim 2012 ferhat öldü mü, ferhat diziden ayrılacak mı, ferhatı kim öldürdü,

Kuzey güney dizisi 31 ekim 2012 tarihinde yayınlanan bölümünde yine nefesleri kesti, Kuzeyin düşmanı Ferhat vuruldu peki ferhatı kim vurdu diziyi izleyen herkes bu sorunun cevabını merak ediyor.

Diziler genelde bir sonraki bölümünün merak edilmesi için tüm diziler böyle en heyecanlı yerinde biter ve 1 hafta boyunca izleyicilerini merak ettirirler : )) kural budur, yine bizi şaşırtmayan bir dizi olan Kuzey Güney dizisinde bu sahneye şahit olduk.

Kuzeyin düşmanı olan Ferhat boynundan vuruldu Ferhat öldü mü ? Kuzeyin düşmanı olan Ferhatı kim vurdu ? Ferhat ölürse ne olacak ? Diziyi izleyen seyirciler bu soruların cevabını merak ediyor.

Çarşamba gecelerinin ençok izlenen dizilerinden birisi olan Kuzey Güney dizisi yine bu hafta şaşırtmadı izleyicisini, en heyecanlı sahnelerin yer aldığı dizi en güzel yerinde bitti. Sizce haftaya neler olacak ? Senaryonun devamını sizlerden bekliyoruz..

Sizce Ferhat Öldü mü ? Ferhatı Kim Vurdu ? Senaryonun devamını siz YORUM yazmak için TIKLAYIN.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*