Lys1 Matematik Sınavı Soruları Cevapları 16 Haziran 2013, Yorumları

osym dgs sinaviLys1 matematik sınavı soruları cevapları, cevap anahtarı, nezaman yayınlanacak, lys1 sınavı sonuçları, cevapları, soruları indir,

Lys1 matematik sınavı Lys ye hazırlanan öğrenciler için ilk sınav olduğu için büyük bir önem taşıyor, tamamı matematik sınavı olacak olan Lys1 sınavı 16 haziran 2013 tarihinde yapılacak.

Lys1 sınavı soruları cevapları ve sınavla ilgili yorumları bu sayfada olacak, sizler de sınav hakkında merak ettiklerinizi, ve yazmak istediklerinizi aşağıdaki yorum alanından yazabilir düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Lys1 matematik sınavı soru ve cevapları 16 haziran 2013 tarihinde bu sayfada olacak değerli öğrenciler bu sayfayı sık kullanılanlara eklemek için unutmayın.

Sınav soru ve cevapları en kısa zamanda bu sayfada olacaktır.

Sizde hemen lys sınavıyla ilgili yorumlarınızı yazın, sınav nasıl geçti ? hangi sorular zordu ? diğer adaylarla bilgilerinizi ve düşüncelerinizi hemen paylaşın.

Yorum yazmak için Tıklayın

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

4 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Insan misin ya? Valla bak?

  2. inanılmaz bir sınavdı beklediğimden çok daha güzel ve sevindirici geçti, her nekadar matematik sorularında ufak tefek şaşırtmaca olsa da, mat full olacak gibi

  3. neslihan ne yaptın merak ediyoruz doğrusu

  4. ben sabırsızlıkla bekliyorum bu sınavda özellikle matematik bölümünden full çıkarmam lazım, edebiyat ve tarih bana göre değil, ileri derece mat. eğitimi aldım umarım full yaparım çok ama çok heyecanlıyım. 16 sında herşeyi buradan sizlere yazacam. İstanbuldan, 19 yıllık neslihan.

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*