• Anasayfa
  • >
  • >
  • maçkolik.com ve sahadan.com kapandı mı ? mahkeme engeli, neden kapandı ?

maçkolik.com ve sahadan.com kapandı mı ? mahkeme engeli, neden kapandı ?

sahadan.com neden kapandı, sahadan.com a giriş, sahadan.com neden kapatıldı, sahadan.com a nasıl girerim, maçkolik.com giriş, maçkolik neden kapandı, maçkolik mahkeme kararı ile kapandı, sahadan mahkeme kararı ile kapandı,
Bugün sahadan.com a girdim ve sitenin mahkeme kararı ile kapatıldığını gördüm, sitede herhangi bir bahis oynanmıyor, ve canlı lig yayını yapılmıyor, acaba neden kapatıldı merak ettim.

mackolik.com ve sahadan.com adlı internet sitelerine mahkeme tarafından engellenmiştir yazısı yer alıyor.

Mahkeme tarafından engellenen sitede neden engellendiğine dair bir bilgi yok.

Şirket tarafından yapılan açıklamadada bu durumun anlaşılamadığını nedeninin henüz belirlenemediği bildiriliyor.

İşte şirketin açıklaması:

“Mackolik.com ve Sahadan.com’a erişim engellendi.Tarsus 2. Asliye Ceza Mahkemesi’nin 2011/333 sayılı KORUMA TEDBİRİ kararıyla her iki site de bu akşam itibariyle erişime engellenmiştir.Avukatlarımız tarafından edinilen ilk bilgilere göre, Tarsus’ta ikamet eden Ö.E. ve M.S. isimli iki kişi hakkında dava açılmış ve her iki sanık hakkında hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verildiği öğrenilmiştir. Mahkemenin bu davada, sitelerimizle ilgili ne tür bir bağlantı kurduğu yönündeki kararının gerekçesine şu an için ulaşmak mümkün olmamıştır.Yarın sabah avukatlarımız Tarsus’tan ayrıntıları öğrenecek ve gerekli başvuruları yapacaktır. Konunun bazı forumlarda yazıldığı üzere, Türk Telekom ile veya Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ile ilgisi yoktur.Sporseverlere ve kamuoyuna saygıyla bildiririz”

diye bir açıklama yapmışlar.

Bakalım önümüzdeki günlerde durum neyi gösterecek ? Siteler neden kapatıldı önümüzdeki günlerde daha net bir bilgi alırız umarım.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

5 Kişi Yorum Yazdı.

  1. bu siteyi kim kapattıysa allah ondan bir degill binkere razı olsun

    • eskıden uyeydım devamlı gırerdım şimdi gırmıyorum cunku devamluı kufur kufurden gecılmıyor takımı olmayan takımın forumuna gırıp kufurler edenlerle dolu maaşallah kufurden gecılmıyor kapatandan allah razı olsun tabı bu kadar bırbırıne kufur edenlere sız de mesajlara yayınlayarak aracılık edersenız olcagı buydu ınsallah bırdaha acılmaz

  2. neden kapandı..?

  3. çok iyi bir siteydi sahadan neden kapandı bende anlamadım illegal birşey mi yapılıyor ? ben göremedim ?

  4. kim kapattı

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*