Notebook tamiri yapılışı video izle


Laptop tamiri yapılışı, notebook tamir videosu sonuna kadar izlediğinizde video size notebook un kartını nasıl değiştireceğiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Fakat bunu yapmanızı şiddetle tavsiye etmiyorum, çünkü notebook masaüstü pc gibi değildir, parçaları küçücük ve çok nazik davranmanız gerekecek, kimi zaman hangi parçayı nereden söktüğünüz konusunda şüpeye düşebilirsiniz bu yüzden gerçekten notebook konusunda önceden tecrübesi olanlar yazıyla ilgilensin.

Aslında videonun amacı her nekadar anakartı değiştirmek olsa da, tüm parçaları teker teker söktüğünden, hangi parçayı nasıl sökeceğiz konusunda bize fikir sahibi oluyor.
Meselaben daha önce hiç laptop sökmedim, notebook tamiri yapmadım nasıl yapıldığını bilmem çok merak ederdim şu klavye nasıl sökülüyo diye, meğerse incecik bişeymiş sadece alt tarafta anakarta giren bir giriş var okadar, klavyenin hiç değişmiyor olduğunu düşünürdüm hep, saç saçma şimdi fark ettim : P

Her neyse “notebook tamiri” konumuza dönelim tekrardan, dediğim gibi tecrübesi olmayanlar lütfen güzelim notebook u dağıtmasın sonrasında iş daha çok büyüyebilir.

Bu video bilgilendirme amaçlı olup, yaptıklarınızdan kendiniz sorumlusunuz, Lütfen denemeyin..,

Notebook tamiri nasıl yapılır, hangi parça nasıl sökülür video

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. Makaleniz için teşekkür ederim

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*