Oteller Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu, Hangi Otellerde İstenmez ?

Evlilik cüzdanı istemeyen oteller olarak özellikle yaz aylarında tatile gidecek olan sevgililer bu konuyu merak ediyor, üniversite öğrencileri olsun yada genç 20 yaş civarı sevgililer , nişanlılar bu konuya oldukça ilgi gösteriyor, bizde bu başlık altında bu yazdan sizleri biraz olsun düşüncelerimizi aktarma ve bilgilendirmek istedik.

Şimdi değerli okurlar otellerde evlilik cüzdanı isteniyor mu ? diye düz bir mantıkla bu yazıya başlamak istemiyorum, yerine göre isterler yerine göre istemezler, yani şöyle örnek vermek gerekirse, iki sevgili ikisi de 20 Yaş üstünde ve tatil merkezlerinden birisine tatile gittiyse 3 yıldız ve üzeri otellerde sıkıntı olmaz.

Ancak şehir merkezinde ise yıldız sayısına bakılmaksızın o yörenin insanlarına göre de farklılık gösterebilir. Ancak şu kesindir ki, tatil merkezlerinde hiçbir şekilde sıkıntı olmamaktadır.

Nişanlımla geçen yıl yani 2012 yılında, tatile giderken bizde bu konuyu çok fazla araştırdık ve sonunda gitmeye karar verdik, nişanlım endişeliydi kimseye nişanlı oldğumuzu anlatamazdık ve korkuyordu. İlk tatilimize Antalya/ Konyaaltı ile başladık 4 yıldızlı bir otelde 3 gece tatil yaptık, hiçbir sıkıntı yaşamadık.

İkinci tatilimizi ise Aydın ın Kuşadası ilçesinde yaptık, yine 3 yıldız ve üzeri bir oteldi orada da hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Tatil merkezlerinde hiçbir sıkıntı olmaz arkadaşlar, içiniz rahat olabilir. Sormak istedikleriniz varsa BURAYA tıklayarak bize sorabilirsiniz.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

7 Kişi Yorum Yazdı.

 1. Ben 20 o ise 21 yasinda biz ayni odada kalmak istiyoruz mersin tarsus ta voyle yerler varmi?

 2. Tarsusta varmi peki

 3. sevgilimle tatile gitmek istiyoruz ben 17 yaşındayım o 24 antalyaya 5 yıldızlı otele adı da hestia resort bi sıkıntı olur mu sizce lütfen söyleyin?

 4. Erkek arkadaşımla safranboluya tatile gideceğiz gitmişken beraber kalmak istiyoruz 19 yaşındayız. Aynı odada kalabilir miyiz sorun yaratırlar mı dersiniz

 5. burda şehir merkezinde 3 yıldızlı bir otel var.biraz tutumlu bir halkımız var . medeni hali sorarlar mı?

 6. 19 yaşındayım. erkek arkadaşımla 2 gece 2 yıldızlı bir otelde kaldık. evlilik cüzdanı istemiyorlar sadece otelin bulunduğu yerli olmamak gerekiyor ve 18 yaş şartı var. yine gidip kalmayı düşünüyoruz ama internette okuduğum bazı kişilerin yorumları kafamı karıştırdı. eğer o otelde bir şey ihbar edilirse bizde evli olmadığımız için beni fuhuş suçu şüphesinden sorgulayabilirlermiş klinik falan filan süründrrlermiş sorgu esnasnda diye yazmıştı birisi. böyle birşeye imkan var mı lütfen yardımcı olur musunuz ?

  • bu olay tamamen oteline bağlı, bilindik tanınan bir otele gitmekte fayda vardır. ve enaz 3 yıldızlı otel olmalı. Benim düşüncem bu şekilde.

   Bizde yazın antalya konyaaltı, afşin otele gittik 3 yıldız, biraz tedirgin gittik ama orada çok rahattı sıkıntı olmadı, boşuna tedirgin olduğumuzu fark ettik : )

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*