• Anasayfa
  • >
  • >
  • Passolig Kart Çıkarma Ücreti Nekadar ? Kart Parası Hangi Bankaya Yatıyor

Passolig Kart Çıkarma Ücreti Nekadar ? Kart Parası Hangi Bankaya Yatıyor

passoligPassolig Kart Çıkarma Ücreti Nekadar ? Kart Parası Hangi Bankaya Yatıyor, passolig kart çıkarmak için kart ücretini nereye yatırabilirim,

Passolig karta geçilmesi ile birlikte taraftarlar kendi kartlarını almak için başvuru formlarını dolduruyor, daha önceki yazıda passolig kart nasıl çıkarılır başlıklı bir yazı yazmıştım, eğer passolig kartını nasıl çıkaracağını bilmiyorsanız linke tıklayın ve ilk önce o yazıyı okumanızda fayda var.

Passolig kart uygulaması taraftarların biletlerinin karta yüklenmesi ve maçlara girişleri kart ile yapmasıdır. Passolig kart ücretlerinden ve bu ücreti hangi bankalara yatırabileceğinizi konu alacağız bu yazıda.

Passolig kart ücreti

15 TL- 25 TL arası.

 

Passolig kart ücreti nasıl ve Hangi bankaya ödenir

Başvurusu sırasında verilen referans numarası ile PTT, Yetkili İşlem Merkezi (sadece İstanbul için) ve Aktif Noktalardan ödeme yapılabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalardan gönderim yapılabilir. EFT ile gönderim için herhangi bir bankanın para transferi yapabileceğiniz kanalından (internet şube, telefon şube, şube vb) Banka adı Aktif Bank seçilmelidir, Şube 997, Hesap no alanına TC Kimlik numaranız ve Alıcı adına kendi ad ve soyad bilgileriniz yazarak ödeme yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. Postaneye yatririlan ucret ne.kadardir .ben 10 tl yatirdim. Bilginiz varmi arkadaslar

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*