• Anasayfa
  • >
  • >
  • Passolig Kartı Nasıl Alınır, Nasıl Çıkartılır ? Başvuru Nereden

Passolig Kartı Nasıl Alınır, Nasıl Çıkartılır ? Başvuru Nereden

Passolig maç kartı nasıl çıkartılır, başvuru nereden yapılıyor, passolig kartı ile ilgili bilgiler, passolig kar başvurusu,

Passolig kartı çıktığı günden beri sürekli tartışılıyor sürekli karşı çıkanlar var falan filan, ancak ben kendi nacizane fikrim olarak, çok faydalı bir uygulama olarak görüyorum, maçlarda çıkan olaylar vs. bi nebzede olsa önlenmiş olacak, insanlar hafta sonları eşini çocuğunu alıp çekirdek çitleyerek maçını izleyemiyor, oysa yabancı ülkelere avrupadaki maçlara baktığımızda futbolcu taç kullanırken top almaya gittiğinde taraftar elini uzatıyor, bide teller vs. vs. var.

Kısacası eğer bu uygulama başarılı bir şekilde yürütülürse çok faydalı olacak gibi görünüyor. Şuan taraftarların tek yapması gereken, passolig kartını almak.

Ayrıca passolig kartı ile uzun uzunca kuyruk beklemek de tarih olacak, herkes hızlıca maça girebilecek.

Passolig Kart Nasıl Alınır ?

Passolig kartlar ister internetten, ister cep telefonundan “www.passolig.com.tr”ye girip kolayca alınabilecek. Sporseverlerin kartlarını alabilmeleri için, başvuru formunu doldurup, fotoğraflarını yükleyip, ödemeyi gerçekleştirmeleri yeterli. Sonrasında Passolig kartlar isteyene kurye ile adresine gönderildiği gibi, isteyene de stadyum gişeleri ya da belirli PTT şubelerinden teslim edilebilecek.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Kişi Yorum Yazdı.

  1. Fener Bahçe için Paso lig kartı almak istiyorum

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*