Rüyada Saç Kesmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada saç kesmek ne anlama gelir, saç kestirmek, saç kılı görmek, rüyada saç kopması neye işarettir,

Hemen hemen hergün milyonlarca kişi uyku esnasında rüya görmektedir, peki bu rüyaların anlamları nelerdir ? neye işarettir ? İşte bu başlıkta sizlerle rüyada saç kesmenin ne anlama geldiğini, neye işaret olduğunu paylaşacağım.

Rüya sırasında saçınızı kestiğinizi görmek, para çıkacağı anlamına ifade etmektedir. Bu kesilen saç sizin kendi önünüze yakın bir yerinize düşmüşse, bir suçdan dolayı canınız yanacağı anlamını da taşıyor olabilir.

Her ne kadar tabiri bu kadar kısa sürse de rüya tabirlerinde en önemli olan ve unutulmaması gereken bir husus vardır, o da rüyadaki diğer nesneler, olaylardır. Bütün bu detayları da bir araya getirerek rüya yorumlamak en mantıklısıdır. Rüyada saç kesmenin çeşitli türlerinin farklı tabirleri de vardır. rüyada saç kesmek ne anlama gelir

Saç kesme işlemi erkek tarafından görülürse bu yolculuk yapacağı anlamını taşıyabilir, Eğer kadın saçını traş ediyorsa, bir yakın çevresinden bir kişinin vefat etmesine işaret olabilir. Kadının saçı az yada biraz elle tutulur şekilde kesiliyorsa kocasıyla sorun yaşayacağı anlamı taşıyabilir..

Rüyada saçın dökülmesi anne ve babadan gelecek bir kötü habere delalettir.

Toparlayacak olursak; insanın rüyasında saçını görmesi ömrünün uzun olacağına veya mal sahibi olacağına işarettir. Eğer insan rüyasında saçının döküldüğünü görüyorsa arkadaşından ihanete uğrayacağına işarettir. Rüyada insanın saç kesmesi, saç kesildiğini görmesi kötüye yorumlanır, tehlikeli bir haberin geleceğine delalet eder. Fakat unutulmaması gerekir ki her rüya farklıdır, dolayısıyla her rüyanın da yorumu farklıdır. Rüyadaki detaylar yorumu değiştirebilir.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: 
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. Rüyamda oğlumun uzatmak istediğim saçlarının kesildiğini gördüm ve ağlamaya başladım.

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*