• Anasayfa
  • >
  • >
  • Rüyada Saçları Kestirmek, Kıyamet Günü Görmek Ne Demektir ?

Rüyada Saçları Kestirmek, Kıyamet Günü Görmek Ne Demektir ?

Soru : selamün aleyküm rüyamda kıyametin koptuğunu ve sadece benim kaldığımı gördüm benimde saçlarımı kesceklermiş ne demektir korktum.
Yine rüyamda bedir uhud hendek savaşlarından çıkılmış sahabelerle annem yürüyor ben onları asağıdan takip ediyorum onlar yüksekte dağ kenarından yürüyorlar kabeye varıyoruz. kabenin içi paslanmaz çeliklerle kaplı ve şeytanlarla müslümanların bir savaşı oluyordu ve de aynı zamanda kapısı olmayan bir odacıkta bembeyaz elbiseli bir kadın çok yavaşca namaz kılıyordu savaşırken ben madem bu müslümanların savaşıysa oda katılsa diye düşünürken birden savaş bitti biz öldük şeytanlar o kırmızı kıyafetli yüzleri simsiyah mahluklar kazanmış derken birden biz dirildik ve ilahi bir şekilde kadın beni yanına çağırdı ve dediki: bak işte bu gördüklerini herkese anlat anlatki herkes anlasın dünya da insan fani ölüm ani namaz baki .rüyanın öncesinde de annem sahabelerle yürürken birden dağdan uzanıp teyzemin kızını yukarı çekiyor nasıl oluyorda düşmedi diyorum o kadın anneni merak ediyordun onun kolundan namaz tuttu diyor.bu gördüklerini herkese anlat bu da senin görevin diyor.herkes duysun istiyorum…ve yorumunuzu merak ediyorum.

Rüyada Saç Kestirmek, Saç Kazıtmak Ne Anlama gelir ?

Saç kesmek veya kestirmek kötü haber almak demektir ve dikkatli olunması gerektiğini bildirir. Saçlarını kazıtan erkek iş hayatında tatsız olaylar yaşar demektir.

Saç kesmek veya kestirmek tehlikeli bir haber olup ikaza işarettir.

Kişi saçını gür, parlak ve güzel görürse neşelenecek demektir. Saç taramak yol yapmaktır. Saç kestirmek, değişikliktir. Saçın dökülmesi ise derttir. Tamamıyle kabak olmak ise para sıkıntısıdır. Pis saç da sıkıntıdır. Kepekli saç ise büyük bolluktur.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*