• Anasayfa
  • >
  • >
  • “Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, üzüntüler paylaşıldıkça azalır” kompozisyon

“Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, üzüntüler paylaşıldıkça azalır” kompozisyon

“Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, üzüntüler paylaşıldıkça azalır” sözü ile ilgili kompozisyon yazınız, sözünün anlamı nedir,

Hayatımız boyunca tek düze bir yaşam yaşamayız, zaman zaman inişli ve çıkışlı olduğumuz dönemler elbette ki olacaktır olmalıdır da, üzülürüz, seviniriz.. Daha çok seviniriz, sevinçten havalara uçarız..

Düşünsenize tek başımıza tüm bunları yaşadığımızı duygu ve düşüncelerimizi 2. kişilere aktarmadan hepsini içimizde yaşadığımızı : ) Nekadar saçma değil mi? Bence çok saçma olurdu, sevinçlerimizi, üzüntülerimizi diğer insanlarla paylaşmalıyız ki mutluluğumuza onlar da dahil olsun ve bu mutluluk çoğalsın, yine üzüntülerimizi paylaşmalıyız ki bizim yanımızda olsunlar ve bize her daim desteklerini esirgemesinler..

Mutlu olduğumuz anları dostlarımızla tekrar tekrar hatırlayarak o anki mutluluğumuzun bize verdiği duyguyu dostlarımıza da yansıtmak ve onlarla paylaşmak en güzelidir, sıkıntılarımızı, üzüntülerimizi yine dostlarımızla yakınlarımızda paylaşmak çok güzel bir davranıştır ve bizi rahatlatır hemde bizim çare bulamadığımız, bizim göremediğimiz şeyleri onların çare olmasına neden olabilir.

Böylece yaşamımızda duygu ve düşüncelerimizi dost gördüğümüz kişilerle yakınlarımızda paylaşmalıyız, onlarla duygularımızı en içten şekilde ifade etmeliyiz.

Bakınız >Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır, üzüntüler paylaşıldıkça azalır sözü anlamı

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*