Telpa Vip Servis ile Telefonunuzu 1 Günde Tamir Ettirin

Telpa‘nın bu muhteşem hizmeti beni adeta büyüledi diyebilirim, birileri burada bu yazıyı yazma sebebimin telpa‘yı reklam yapmak falan şeklinde olduğunu düşünebilir ancak uzaktan yakından ilgisi yok, sadece başıma gelen olayları sizlere anlatmak istedim.

Hepsiburada’dan General mobile discovery marka telefonu satın aldım 3 ay sonra, ekranına dokunmadığım halde kendi kafasına göre biyerlere girmeye başladı, dokunmatik den şüphelendim, ancak yazılımsal veya farklı sorunda olabilir diye düşündüm, bi yandan da garantiye vermek istemiyordum zira garantiye verilen telefonlar enaz 10 en geç 15 gün içinde tamir edilip geri gönderiliyor diye çevremden duyum almıştım.

Telpa’yı müşteri hizmetlerini aradım, vip servis formunu kullanırsam telefonu 1 günde tamir edip geri gönderebileceklerini söylediler, ilk başta inanmadım, “telpa vip servis” şeklinde arama yaptım..

http://onkayit.telpabayi.com/ adresinden servis formunu doldurdum. Hemen ertesi gün mng kargo ile gönderdim. Telefon ellerine ulaştığı gün tamirini yapıp akşam tekrar cihazın çıkışını yaptılar. Çok şaşırmıştım..

Aklınıza şu sorular takılabilir ;

Vip servis ücretlimi : Hayır
Servise gönderirken ne yapmam gerekiyor : Formu doldurmak ve telefonu gönderirken tel faturası ve garanti belgesi fotokopisini kutuya eklemek yeterli.

telpa vip servis, telefon servisten kaç günde gelir

telpa vip servis, telefon servisten kaç günde gelir

telpa vip servis nasıl

Telefon servise nasıl gönderilir ?

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

6 Kişi Yorum Yazdı.

  1. online kayıt oluşturunca size sistemin vermesi lazım.

  2. Vip Refarans numarası Nedir

  3. Garantiye gönderin, anında yapıp gönderiyorlar sorun çözüldü.

  4. Aynı sorunu bende yaşıyorum 10 ay oldu bende telefonu alalı telefon kendi kendine bi yerlere girip çıkıyor, düzeldimi sizin ki ?

  5. çok başarılı bir hizmet bende gönderdim ve 1 günde yapılıp geri gönderdiler telpa yı tebrik ederim gerçekten mükemmel birşey ya, eskiden 15 20 günü bulurdu servise gidecekte geri gelecekte falan birsürü angarya..
    Kargo günleri dahil toplam 3 günde gidip tamir oldu geri geldi.

Pingbacks/Trackbacks

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*