• Anasayfa
  • >
  • >
  • Türk Eğitim Derneği Bursu Başvurusu Nasıl Yapılır ? 2013-2014

Türk Eğitim Derneği Bursu Başvurusu Nasıl Yapılır ? 2013-2014

turk egitim dernegiTürk eğitim derneği bursu başvuru tarihleri, burs başvurusu, ilkokul öğrencileri bursu, başvuru tarihleri, başvuru nezaman son, ted bursu başvurusu, ted bursu başvuru kılavuzu, ted bursu başvuru bilgileri, burs başvuru formu kılavuzu indir, 7 ocak 3 mart 2013,6 nisan ted burs sınav yerleri,

Türk eğitim derneği nin başlatmış olduğu Tam eğitim bursu adı, altında 10 bin maddi durumu yetersiz olan öğrenciye destek olması amacıyla tam eğitim bursu adı altında öğrencilere burs vermeyi amaçlıyor.

Yapılan bu sosyal yardımı sonuna kadar destekleyip TED in, yapacağı ve bugüne kadar yapmış olduğu yardımlardan dolayı tebrik ederiz., Umarız bu miktar daha da artar ve para gerçekten ihtiyacı olanlara gider..

Burs’u almaya hak kazanmak için öncelikle 7 ocak 2013 ile 3 mart 2013 tarihleri arasında aşağıda yer alan adresten burs başvurunuzu tamamladıktan sonra, yapılacak olan sınavdan iyi bir puan almanız gerekmekte.
Burs Sınavı Başvuru Süresi: 07 Ocak–03 Mart 2013
Sınav Tarihi ve Saati: 06 Nisan 2013 Cumartesi /09.30

Bursa nasıl başvuru yapabilirim ?

Burs başvurunuzu BURAYA tıklayarak yapabilirsiniz, başvurularınızı yapmadan önce mutlaka aşağıda yer alan kılavuzu sonuna kadar okuyunuz.

TED bursu başvuru kılavuzu için [ Tıklayın ]

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , ,

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*