• Anasayfa
 • >
 • >
 • Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Ev ve Cep Telefonları Aramak Bedava Kampanyası

Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Ev ve Cep Telefonları Aramak Bedava Kampanyası

turk telekomTürk telekom’dan devrim niteliğinde bir kampanya, milyonlarca Türk telekom kullanıcısının faydalanması için türk telekom çalışmaya devam ediyor, akşam 7 den sabah 7 ye kampanyası tüm ev telefonlarıyla konuşmak ücretsizdi, şimdi de tüm cep telefonlarını aramak bedava,Türk telekom kampanya böyle yapılır diyerek vatandaşların ilgisini ve beğenisini çekmeye devam ediyor.

Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Ev Telefonlarını Aramak Ücretsiz Kampanyası Devam Ediyormu ?

Türk telekom Akşam 7 den Sabah 7‘ye tüm sabit hatları aramak Bedava, kampanyasını 2010 yılı başından itibaren devam ettiriyordu, kampanya halen (11 nisan 2013) devam ediyor.

Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor, evrak veya herhangi bir koşul gerekmiyor.  Akşam 7 den sabah 7, ye tüm sabit hatlara 3000 (3 bin) dakika bedava konuşma kampanyası kalıcı hale geldi, türk telekomdan yapılan açıklamaya göre bu kampanya geçici olmaktan yani kısacası kampanya olmaktan çıktı, türk telekomun bir hizmeti haline geldi.

Türk Telekom Akşam 7 den Sabah 7 ye Cep Telefonlarını Aramak Ücretsiz Kampanyası

Türk telekom dan yapılan açıklamaya göre ;

8 Nisan 2013 – 1 ,Temmuz 2013 dönemi boyunca akşam 19.00 sabah 07.00 saatleri arasında yurtiçi cep telefonlarını aylık 1.000 dakikaya kadar bedava arayabilecekler.

şeklinde açıklama yapıldı buna göre kampanya 8 nisan 2013 de başlamış ve 1 temmuz 2013 tarihinde sona erecek.

Türk telekom birbirinden güzel kampanyalarla konuşmaya konuşturmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: 
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

25 Kişi Yorum Yazdı.

 1. Akşam 7 sabah 7 kampanyasının bittiğinden hiç haberim olmadı.Zaten telefonu az kullanıyorum.Hattımı kapatmayı düşünüyorum,kampanya için tutuyordum.Bir de 100 dakika hediye diye mesaj gelmişti,o ay daha fazla para geldi.Bu durumda hattı kapatmakta fayda var.

 2. TÜM YETKİLİLERDEN RİCE EDİYORUM BİZIM SESIMIZI KISMAYIN ALLAH RIZASİ İÇİN DURUNDA 7 DEN 7 YE RAHAT KONUŞALIM SAYGILARIMLA

 3. TEŞEKKÜRLER TELEKOM.
  TAM TELEFON HATTIMI İPTAL ETTİRMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜM BİR ZAMANDA TELEKOM AKŞAM 7 SABAH 7 CEPLERİ BEDAVA ARAMA KAMPANYASI HIZIR GİBİ YETİŞTİ.BİR YILDIR KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNDUK.KAMPANYANIN DEVAM ETMESİNİ ÜMİTLE BEKLİYORUZ .TEŞEKKÜRLER TELEKOM

 4. selamlar ben birsey sorcaktım aksam 7 sabah 7 cep telefonları 1000 dakıka konuşma 4441444 aramadanda gecerlımıdır cevap verırsenız sevınırım tesekkurler

 5. türktelekomu sabittelefonu bilinçli kullandığımızda çok çok avantajlı uyguladığı kampanyalar da doğrusahsen çok memmunum tüm telekom çalışanlara teşekkür ederim

 6. türktelekomu sabittelefonu bilinçli kullandığımızda çok çok avantajlı uyguladığı kampanyalar da doğrusahsen çok memmunum tüm telekom çalışanlara teşekkürederim

 7. Değerli Türk Telekom Yetkilileri akşam 7’den sabah 7 ‘e kadar bedava konuşma kampanyanız bizi çok mutlu etti ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.Lütfen devamı olsun iyi çalışmalar.

 8. Sayın yetkililer akşam 7,saba 7 uygulamasından çok memnunuz, devamını diliyoruz merak ettiğim bir sorum var:
  Bu uygulama Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içinde geçerlimidir ? Teşekkür ederim.

 9. 2014 yılı için kampanyalarınızın devamını bekliyoruz

 10. 7 den 7 ye kampanyası devam ediyor mu?turk telekom tarafından arandığımda bu kampanyanın bittiği ve artık her görüşmenin ücretli olduğu söylendi.Başka bir kampanya olduğunu ve onayım gerektiğini de söyledi.Açıklarsanız sevinirim.

 11. Sayın Türk Telekom yetkilisi,sabit hatlardan akşam 19 sabah 7 ücretsiz görüşme kampanyası 2014 yılında da aynen devam ediyor mu?Yanıtlarsanız çok sevinirim.Saygılarımla.

 12. eakşam7 den sabah 7 ye bedava konuş kampanyası devam edecekmi

 13. 2014 YILI AKŞAM 7 SABAH 7 KAMPANYASI DEVAM EDEÇEKMİ? TEŞEKKÜRLER.

 14. merhaba;
  annemle rahat rahat hasret giderebilmem için lütfen 2014 te de bu güzel kmpanyanızın devamını rica ederim 🙂

 15. Eski bir telekom personeli olarak, 2013 yılında uygulanmakta olan Akşam 19.00,Sabah 07.00 kampanyasının 2014 yılında da devam etmesini talep ediyorum.Saygılarımla,Slm.

 16. Türk Telekom’un her yöne akşam 7,sabah 7 kampanyasından çok memnunum,TTNET’i kullanmamın nedeni de budur.2014 yılında da aynı kampanyanın devamını istiyor,en kısa zamanda ayrıntılı bilgi bekliyorum.Saygılarımla.

 17. 1 Temmuz’dan sonra da devam etmesi dileklerimizle…

 18. 1 TEMMUZ’DAN SONRA DA DEVAM ETMESI DILEKLERIMIZLE

 19. Türktelekomdan TTnet’e taşınan telefonlarda , konuştukça öde tarifesi için kampanya geçerli değildir.

  Televizyondaki reklamlardan bu şekilde anlaşılmıyor tabiki !

 20. süper valla zaten şehir içi ve şehirler arası konuşuyorduk bir de cep eklendi ,umarım kampanya temmuzdan sonrada devam eder ,teşekkürler türk telekom…

 21. HİZMET DEDİĞİN BÖYLE OLUR VATANDAŞIN TÜM DERTLERİNE ÇARE OLUYOR ALDINIZ PARALAR HELALDİR TÜRK TELEKOM

 22. TÜRK TELEKOMA TEŞEKKÜRLER.VATANDAŞA HİZMET ANLAYIŞI İŞTE BÖYLE OLUR.CEP TEL.1 TEMMUZA KADAR AKŞAMLARI BEDAVA SÜPER YAAAA.BU KARARA İMZA ATAN YETKİLİLERE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

 23. adamlar yapıyor yakup hizmet böyle olur : ) bravoo

 24. akşam 19.00,sabah 07.00 sabit telefonlerı ,şimdi de 1 temmuza kadar,aynı saatler arası cep telefonlerını ayda 1000 dakika arama aramayı bedava yapmakla;Türk Telekom acayıp kara geçmiştir.Zira tt net dahil olmak üzere,telefonumu kapatacaktım.Şimdilik kapatmaktan vazgeçtim.TTelekom böylece kardadır.Teşekkürler…

 25. çok güzel teşekkürler türk telekom 7 den 70 e konuşturuyor 😀

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*