• Anasayfa
  • >
  • >
  • Ufo uzaya götürüyor reklamı gerçek mi? Gerçekten uzaya mı götürüyor ?

Ufo uzaya götürüyor reklamı gerçek mi? Gerçekten uzaya mı götürüyor ?

Ufo uzaya götürüyor reklamı gerçekmi, ufo uzaya mı götürüyor, ufo uzay çekilişi, ufo uzaya götürüyor detaylı bilgiler, ufo nasıl uzaya götürüyor, neyle götürüyor,

Ufo dan etkileyici bir reklam filmi, son dönemlerde bence en etkili reklam filmi Ufo uzaya götürüyor sloganı ile ilk uzaya giden Türk olmak için Ufo nun yapmış olduğu çekiliş sonun siz de ilk uzaya giden türk olabilirsiniz.

Ufo son yıllarda en iyi ısıtıcılardan birisi, şüpesiz bunu zaten kullanıcılar takdir ediyor, ufo kısa zamanda büyük bir büyüme göstererek, bir kişiyi uzaya götürebilecek seviyede reklamlar yapıyor, Ufo nun reklamı gerçek mi? diye düşünebilirsiniz bende ilk öyle düşündüm ama yanıldım, elbette gerçek, gerçekten bir kişiyi uzaya götürecek işte detaylar..

Ufo beni uzaya götür kampanyası ile 1 kişi uzaya gidecek, kişi belirlendikten sonra İstanbulda belirlenecek program ile Amsterdam’da görev taktikleri verilecek.

Ayrıca yerçekimsiz ortam alıştırmaları, 39 Albatross’la yapılacak deneme uçuşu ve yerçekimsiz ortam uçuşuyla devam edecek.

Son olarak Karayipler’de Curaçao adasındaki 5 yıldızlı bir otelde 3 gün konaklayacak olan talihli, SXC havaalanından kalkan özel uzay aracıyla yerden 103 kilometre yüksekliğe ulaşarak uzaya çıkacak.

Gerçekleştirilecek olan uzay seyahati, XCOR Aerospace tarafından geliştirilen özel uzay aracı Lynx Mk II ile yapılacak ve İstanbul ayağından itibaren saniye saniye kaydedilecek.

Çekilişi kazanan bir kişi “Ufo’yla uzaya giden ilk Türk” olarak tarihe geçecek.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

1 Yorum

  1. iyide neden tarih h,ç teleffuz edilmiyo belkide 10 sene sonraaa :))

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*