Ziraat bankası personel alımı 2013

Ziraat bankası personel alımı ilanı 2013, ziraat bankası gişe görevlisi ilanları, ziraat bankası personel alım ilanı 2013,ziraat bankası çalışan maaşları, personel maaşları, banko görevlisi alımı ziraat bankası, TC ziraat bankası iş ilanları,

“Ziraat bankası 2013 personel alımı” ilanını bu sayfadan takip edebilirsiniz.
İşe Alma Süreci
Eleman ihtiyacı duyulan görevlere, tanımlanan unvanlarla alınacaklar için, İnsan Kaynakları Yönetmeliğinde belirtilen genel şartların yanında, işin özelliğine göre, eleman açığı bulunan ünitenin önerileri de değerlendirilerek özel şartlar belirlenir ve ilan edilir.

Bankamıza tüm iş başvurularının yazılı olarak yapılması esastır. Yazılı sınava girmek ve/veya mülakata katılmak isteyenler, İş Başvuru Formunu doldurarak, ilanlarda belirtilen yerlere başvurur. İşin özelliğine göre, İş Başvuru Formuna banka tarafından istenen diğer belgeler eklenir.

Sosyal Olanaklar
Ziraat Bankası ailesini oluşturan tüm çalışanlarımız çeşitli sosyal hak ve olanaklardan yararlanmaktadır. Bankamız çalışanları ve bakmakla yükümlü oldukları aile fertleri, İdari, Sosyal ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen sağlık hizmetleri işlemleri çerçevesinde, hem Bankamız bünyesindeki sağlık ünitelerinden yararlanabilmekte, hem de diğer resmi ve özel sağlık kuruluşlarından hizmet alabilmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de çalışan personelimiz için servis imkanı bulunmaktadır. Tüm çalışanlarımıza öğle yemeği imkanı tanınmaktadır. Görev yerinde; Bankamıza ait lojmanların bulunması halinde, ihtiyaç duyan personelimize, belli kurallar dahilinde lojman tahsisi yapılabilmektedir. Ankara ve İstanbul’da bulunan kreş-yuvalarımızdan personel çocukları faydalanabilmektedir. Didim Akbük’te bulunan kampımız yaz ayları boyunca personelimize hizmet vermektedir.

————————————————————————————————

Ziraat Bankası 1500 kişiyi daha hayalini kurduğu geleceğe kavuşturuyor. Daha sağlam bir gelecek, daha güçlü Türkiye için haydi sen de Ziraat’e!

Servis Görevlisi ve Tarımsal Müşteriler Servis Görevlisi pozisyonları için Ağustos ayı içerisinde yapılan mülakatlar sonucunda asil ve yedek olarak belirlenen adayların isimleri aşağıdaki listelerde yer almaktadır.

2013 yılı güncel Ziraat Bankası Sınavı ilanları buradan güncellenecektir, Yorumlarınızı Yazmak için TIKLAYIN.

YORUM EKLE
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Etiketler: , , , , , , ,
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Kişi Yorum Yazdı.

  1. kaç zam gelecek

  2. ziraat bankası banko asistan sınavı internet üzerinde sınava giriş kayıt işlem yapmakta olup fakat bir türlü ikamet bilgileri ve iletişim bilgi adlı bölümleri açılmadığı için o bilgileri yazmamaktayım sadece kimlik bilgileri lise bilgileri ek bilgileri doldurmaktayım bunun üzerine acaba sınava girişimde bir problemle karşılaşırmıyım? cevabınınızı en kısa zamanda bekliyorum.

Yoruma cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*